Buse Uygun

Profil Bilgileri Psikolojik danışmanlık ve rehberlik

Kategoriler:Psikolog

Pamukkale Üniversitesi niversitesi, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunuyum. 2021 yılından itibaren aktif olarak eğitim sektöründe, bireysel psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanında online ve yüz yüze olarak hizmet vermekteyim. Danışanlarım ile bireysel danışmanlık sürecinde koşulsuz kabul ve koşulsuz saygı en önem verdiğim temel danışma prensiplerimden biridir. Bu noktada danışanların yaşadığı güçlükleri aşması noktasında, adım adım onlara eşlik eden ve birlikte çözüm yolları bulmayı amaç edinmekteyim.

Sık Kullanılanlara Ekle

Özel Ders

 • + Bireysel Rehberlik ve Eğitim Danışmanlığı

  ₺200.00
  Öğrencilerin akademik olarak gelişimini desteklemek ve öğrenme süreçlerinde etkili ders çalışma stillerini belirlemek ve bu öğrenme yolunda öğrenciye Psikolojik destek vermek amacıyla bireysel rehberlik sürdürüyoruz.
 • + Psikolojik danışmanlık

  ₺250.00
  Bireyin yaşadığı güçlükler, (depresyon, anksiyete, öfke kontrolü, dürt kontrol bozukluğu, dikkat ve motivasyon eksikliği...) Bu güçlüklerin altında yatan nedenler ve bu güçlükler ile başa çıkma yöntemleri üzerine birey ile sistemli olarak danışmanlık sürecini yürütmekteyiz.
 • Doğrulamak

  Bilgileriniz

  • Rezervasyon Tutarı:

  Seçmiş olduğunuz paketin ücretini aşağıda belirtilen banka hesaplarına yatırabilirsiniz.Açıklama kısmına İsim & Soyisim yada kullanıcı e-posta adresinizi belirtmeyi unutmayın.

  Gülşah Erdoğdu

  Garanti Bankası : TR07 0006 2000 7680 0006 8807 48

  Ziraat Bankası : 140001000615835895095001

  Ödeme yöntemi mevcut değildir.

  Mesaj Gönder

  İletişim Bilgileri

  • Online Eğitim

  Yorumlar

  İlişkili Öğretmen

  Sohbeti Başlat
  Canlı Yardım
  Merhaba