Erdem Arslan

Profil Bilgileri Akıl Zeka Oyunları Eğitmeni, Satranç, Bilişim Teknolojileri

Kategoriler:Satranç

Yaklaşık 10 yaşından beri satranç oynuyorum. 2017 yılından bu yana yüz yüze her yaş, her düzeyde grup şeklinde yüz yüze Başlangıç, Orta ve İleri Düzey Satranç dersleri verdim. 6 Şubat 2023 depremlerinden önce birkaç ay özel bir kulüpte her düzey ve her yaşta, bireysel ve grup halinde satranç dersleri verdim. 2022 yılından bu yana online, bireysel ve grup halinde her yaş ve her düzeyde satranç dersleri veriyorum. 2011 yılında 1.Kademe Yardımcı Antrenör, 2021 yılında 2.Kademe Satranç Antrenörü oldum. 2019 yılında Aday Satranç Hakemi, 2022 yılından bu yana İl (HATAY) hakemiyim. 2017 yılından bu yana ahlaklı, çevik Türkiye Satranç Federasyonunun düzenlediği her yaş, kategoride lisanslı satranç sporcuları yetiştiriyorum.

2008’den bu yana Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim. Temel Bilgisayar Kullanımı, Ofis Programları, İleri Düzey Excel, Algoritma Programlamaya Giriş (MBlock, Scratch), Pardus (Yerli İşletim Sistemi) derslerini online ve yüzyüze veriyorum.

2018 yılından bu yana yüzyüze grup halinde çeşitli yaşlar, çeşitli seviyelerde 10 kadar farklı  Zeka Oyunları dersleri verdim. Gerek 2018 yılında MEB’den mahalli 2 kurs, gerek MEB’den  2019 yılında 2 tane Uzaktan Eğitim şeklinde, gerekse 2022 yılında TAZOF’tan 2 adet Zeka Oyunları eğitmeni kurslarını başarı ile tamamladım. 2023 yılından bu yana yeni oluşum olan Mangala Oyunları Koordinatörlüğü, Othello Oyunları Koordinatörlüğü, Satranç Oyunları Koordinatörlüğünü içeren Türkiye Zeka Sporları Oyunları Konfederasyonu il formatörü (HATAY), temsilcisiyim. Bu kapsamda Mangala ve Mangala Türü Oyunları (Bestemşe, Oware, 9 Kumalak), Othello (Reversi), Satranç (Shogi (Japon Satrancı,  Yıldız Satrancı) Çapraz Dama (Çapraz, Klasik) eğitimleri veriyorum. Ayrıca GO, Kulami, Küre, Pentago, Kağıt Kalem Oyunları (Su Doku, Apartman, Şekillerle Su Doku, Ken Doku, Amiral Battı, ÇİT) Resfebe, QBlitz, Equalibro oyunları eğitimleri de veriyorum.

İlk dersimizi ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Sık Kullanılanlara Ekle

Özel Ders

 • Satranç
 • + Satranç

  ₺125.00
  Dersler zoom üzerinden 40 dk olarak işlenmektedir. İlk Online ders deneme ve tanışma dersi ücretsizdir. İlk derste ders işleyiş ve süre planlaması yapılır. Derslerin verimliliği açısından en az 10 paket ders şeklinde işlenmesi tavsiye edilir. Paket ders ve grup derslerinde ders saatine göre indirim yapılmaktadır. Yüzyüze dersler en az 2 blok ders şeklinde işlenmektedir. Ders ücreti yüzyüze derslerde mesafeye göre değişmektedir. Zeki, çevik, ahlaklı lisanslı Türkiye Satranç Federasyonu turnuvalarına sporcu yetiştirmektir.
 • Akıl ve Zeka Oyunları
 • + Akıl ve Zeka Oyunları

  ₺125.00
  Dersler zoom üzerinden 40 dk olarak işlenmektedir. İlk Online ders deneme ve tanışma dersi ücretsizdir. İlk derste ders işleyiş ve süre planlaması yapılır. Paket ders ve grup derslerinde ders saatine göre indirim yapılmaktadır.  Tavsiye edilen online ders paketi programları: <ol> <li>Mangala Oyunu ve Mangala oyun türleri (Bestemşe, 9 Kumalak, Oware 4 paket 2 blok şeklinde 1 ders anlatım, 1 ders uygulama</li> <li> , Dama ve Dama Türleri (Klasik, Çapraz) Othello, Dokuz Taş 4 paket 2 blok şeklinde 1 ders anlatım, 1 ders uygulama</li> <li>Shogi (Japon Satrancı) tek ders 10 paket</li> <li>GO tek ders 10 paket</li> <li>Kulami, Pentago, Küre QBlitz, Equalibro 5'li paket ders 2'li blok şeklinde alınması tavsiye edilir.</li> <li>Kağıt Kalem Oyunları (Su Doku, Ken Doku, Amiral Battı, Çit, Apartman, Şekillerle Su Doku) Resfebe 7'li ders paketi tek ders şeklinde alınması tavsiye edilir.</li> </ol> <ul> <li>Yüzyüze dersler en az 2 blok ders şeklinde işlenmektedir. Ders ücreti yüzyüze derslerde mesafeye göre değişmektedir. Ders grupları online ders programı ile aynı olup kişi isteği, ihtiyacına göre düzenlenebilir.</li> <li>Zeki, çevik, ahlaklı lisanslı Zeka Oyunları sporcuları yetiştirmek esastır.</li> </ul>
 • Bilişim Teknolojileri
 • + Bilişim Teknolojileri

  ₺125.00
  Dersler zoom üzerinden 40 dk olarak işlenmektedir. İlk Online ders deneme ve tanışma dersi ücretsizdir. İlk derste ders işleyiş ve süre planlaması yapılır. Derslerin verimliliği açısından en az 10 paket ders şeklinde işlenmesi tavsiye edilir. Paket ders ve grup derslerinde ders saatine göre indirim yapılmaktadır. Yüzyüze dersler en az 2 blok ders şeklinde işlenmektedir. Ders ücreti yüzyüze derslerde mesafeye göre değişmektedir.Bilişim Teknolojileri Ders Paketi: <ol> <li>Temel Düzey Bilgisayar</li> <li>Pardus Kullanımı</li> <li>Ofis Programları</li> <li>İleri Seviye Excel</li> <li>Algoritma, Kodlama (MBlock, Stratch)</li> </ol>
 • Doğrulamak

  Bilgileriniz

  • Rezervasyon Tutarı:

  Seçmiş olduğunuz paketin ücretini aşağıda belirtilen banka hesaplarına yatırabilirsiniz.Açıklama kısmına İsim & Soyisim yada kullanıcı e-posta adresinizi belirtmeyi unutmayın.

  Gülşah Erdoğdu

  Garanti Bankası : TR07 0006 2000 7680 0006 8807 48

  Ziraat Bankası : 140001000615835895095001

  Ödeme yöntemi mevcut değildir.

  Mesaj Gönder

  İletişim Bilgileri

  Yorumlar

  Sohbeti Başlat
  Canlı Yardım
  Merhaba