Biz Kimiz?

GoProfEdu, özel ders almak ve eğitim vermek isteyenlerin buluşma noktası.  

GoProfEdu Türkiye’nin her bölgesinde, farklı branşlarda özel ders talebi olan kişileri, alanında deneyimli eğitmenler ile bir araya getirmek üzere kurulmuş bir eğitim platformudur. Eğitimin kıymetini, insana yansıttığı ışığı ve bilginin paylaşıldıkça çoğalacağını fazlasıyla önemsemekteyiz.

Hangi alan ya da branşta olursa olsun, eğitim verebilecek düzeyde bilgi ve donanıma sahip öğretmen ve hatta üniversite öğrencilerini, eğitim ailemizin birer üyesi olarak görmekte, hem öğretmen hem de öğrenci merkezli bir çalışma sürdürmeyi hedeflemekteyiz.     

Özel dersin, bireysel öğrenme farklılıklarına cevap verecek en etkili araç olduğunu biliyoruz. Özel ders öğretmenlerine ne kadar ihtiyaç olduğunun bilincinde ve farkındayız. Bu nedenle, hem öğretmen hem de öğrenci merkezli bir çalışma sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

  • Herkes için eğitim mottosundan yola çıkarak, bireylerin akademik ya da kişisel gelişim alanlarındaki özel ders ihtiyacını karşılayacak uzman bir eğitimci kadrosu oluşturmak.
  • Markalaşmış ve alanında en iyi eğitim platformu olarak öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermek.  

Misyonumuz

  • Bireylerin, kolay ve hızlı bir şekilde özel ders alma ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine destek olmak.
  • Öğretmenlerimize, geniş kitlelerle buluşabilme, düzenli ve sürekli bir gelir elde edip, tecrübelerini artırabilme imkanı sağlamak.     
Sohbeti Başlat
Canlı Yardım
Merhaba