GoProfEdu nedir ?

GoProfEdu, özel ders almak isteyen öğrenciler / bireyler ile özel ders vermek isteyen eğitmenleri bir araya getiren online bir platformdur.

Özel ders vermek istiyorum ,ne yapmalıyım?

Sağ üst köşede yer alan Kayıt Ol ekranından bilgilerinizi doldurup, kaydınızı tamamlamanızın ardından profilinizi hazırlayabilirsiniz.

Üyelik paketim sona erdiğinde nasıl güncelleyebilirim?

Üyelik paketiniz sona ermeden 7 gün önce size bilgilendirme maili iletilmektedir. Profilinizde yer alan ‘ Hesabımı Yükselt ‘ alanından paketinizi belirleyip, ödeme işlemini tamamlayarak üyeliğinizi güncelleyebilirsiniz.

Komisyon alıyor musunuz?

GoProfEdu, eğitimcilerin kazançlarından komisyon talep etmez, sadece üyelik paketlerimizden birini satın alarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Özel ders almak istiyorum ne yapmalıyım?

Kaydol sayfasından ücretsiz üyeliğinizi oluşturarak ders talebi yayınlayabilir veya filtreleme aracımızı kullanarak iki yüzden fazla kategoride istediğiniz özel dersi almak için kendinize en uygun öğretmeni bulabilirsiniz.

Üniversite öğrencisiyim GoProfEdu’da ders verebilir miyim?

Evet, yeterli bilgi ve donanıma sahip olduğunuz branşlarda özel ders verebilirsiniz.

Online ders verebilir miyim?

 Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze eğitim verebilirsiniz.

Eğitmenler sizin çalışanınız mı?

Eğitmenlerimiz, GoProfEdu ‘ ya bağlı çalışanlar değildir. GoProfEdu öğrenciler ile öğretmenleri bir araya getirmek amacıyla kurulan bir platformdur.

Üyeliğimizi nasıl sonlandırabiliriz?

05446351647 numaralı hattımızdan ve ya iletisim@goprofedu.com e-mail adresinden bizlere ulaşmanız durumunda her konuda sizlere destek sağlamaktayız.

Sohbeti Başlat
Canlı Yardım
Merhaba