Tuğba Koç

Profil Bilgileri Akdeniz Üniversitesi & Matematik Öğretmenliği

Kategoriler:Matematik

Merhabalar, 2015 yılında Akdeniz üniversitesi matematik öğretmenliğinden mezun oldum. Ardından Mehmet Akif Ersoy üniversitesinde Matematik Eğitimi üzerine yüksek lisans yaptım. Aktif bir şekilde 4 yıldır görev yapmaktayım. Özel bir kurumda üniversiteye hazırlık 12.sınıf, mezun ve açıköğretim gruplarıyla TYT-AYT matematik -geometri derslerini işlemekteyim. Özellikle sınava hazırlık gruplarımla yeni nesil soru tarzları üzerinde pratik yöntemleri geliştirme noktasında çalışmalarımı sürdürmekteyim. Ayrıca 5.sınıftan 12.sınıf kademesine kadar birebir temel, orta ve ileri düzeylerde yüz yüze ve online şekilde özel dersler vermekteyim. Öğrencilerim Tuğba öğretmeni alanında uzman, donamlı, disiplinli ve özverili olduğunu ayrıca çok sabırlı, nezaketli, sevecen ve tatlı dilli, güler güzlü gibi özelliklerinin ön plana çıktığını söylemektedirler. Öğretmenliğe aşığım, kendimi geliştirmeyi ve dokunduğum her öğrencimi en doğru, en güzel ve en başarılı şekilde yetiştirmeyi  hedeflemekteyim.  Öğrencilere öğrenmeyi öğrenmek gayesi içerisinde canla başla büyük mücadele içerisindeyim. Bu yolculukta iyi bir rehberlik ile başarı yolunda hazır olan öğrencilerimi keyifle matematik ve geometrinin üstesinden gelmek için beklemekteyim. Görüşmek ve tanışmak dileğiyle 😉

Sık Kullanılanlara Ekle

Özel Ders

 • + Matematik

  ₺300.00
  İlk dersimiz ücretsiz 30 dakika veli-öğrenci ile tanışma ardından ders içeriği ve gidişatı, kullanılacak teknik, yöntemler ile ilgili detaylı bir bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca kullanılacak kaynaklar hakkında bilgilendirme ve ödevlendirme süreci ile ilgili yapılandırmaların yapılması hedeflenmektedir. Veli ve öğrencilerinin tüm sorularına cevap verilecektir. İlk dersten çıkarılan değerlendirmeye derse başlayıp devam etme fırsatı sunulmaktadır. Her şeyden önce karşılıklı memnuniyet çok önemli. Eğer ki koşullar her iki taraf içinde uygunsa derslere düzenli bir şekilde başlanılacaktır.
 • + Geometri

  ₺300.00
 • Doğrulamak

  Bilgileriniz

  • Rezervasyon Tutarı:

  Seçmiş olduğunuz paketin ücretini aşağıda belirtilen banka hesaplarına yatırabilirsiniz.Açıklama kısmına İsim & Soyisim yada kullanıcı e-posta adresinizi belirtmeyi unutmayın.

  Gülşah Erdoğdu

  Garanti Bankası : TR07 0006 2000 7680 0006 8807 48

  Ziraat Bankası : 140001000615835895095001

  Ödeme yöntemi mevcut değildir.

  Mesaj Gönder

  İletişim Bilgileri

  • Türk
  • Online Eğitim
  • Yüzyüze Eğitim

  Yorumlar

  İlişkili Öğretmen

  Sohbeti Başlat
  Canlı Yardım
  Merhaba